Замовити
дзвінок
Телефон гарячої лінії +38(093)1225050


   HE   EN
+38(097)2978577
+38(093)7009565

Ми Вам зателефонуємо!

Рош га-Шана 2023
За офіційним повідомленням Міністерства закордонних справ України, триваюча повномасштабна військова агресія росії проти України, постійні масовані ракетні обстріли українських населених пунктів, цивільної й транспортної інфраструктури, здійснення загарбниками постійних диверсій та провокацій, унеможливлюють гарантування безпеки іноземних громадян на території України. 

У разі прийняття рішення про відвідання Умані всупереч зазначеним застереженням, слід зважати на те, що в Україні діє правовий режим воєнного стану, що передбачає низку додаткових регулювань, у тому числі обмеження свободи пересування, введення комендантської години, здійснення посилених патрулювань, заборону проведення масових заходів та зібрань, а також застосування примусових заходів стосовно осіб, які не дотримуватимуться встановлених обмежень.

З метою забезпечення Вашої безпеки під час перебування в місті Умань, передбачатимуться жорсткі обмеження:

Заборона масових заходів (прохання утриматися від створення скупчень людей)

Обмеження території паломництва з контролем входу з металодетекторами та черги при доступі на територію (аналог перевірки в аеропортах)

Заборона переміщення зброї та вибухових речовин

Заборона використання піротехнічних засобів

Заборона в’їзду транспорту до зони паломництва

Заборона продажу алкоголю

Заборона торгівлі піротехнічними виробами, а також пневматичною зброєю, ножами та іграшками, які імітують зброю;

Впровадження жорсткої  пропускної системи на територію паломництва

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ на те, що під час пересування та вулицях та перебування в громадських місцях потрібно мати при собі документ, що посвідчує особу (паспорт).

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ на дію «Комендантської години» з 00-00 до 04-00.

Заборонено перебувати на вулицях та інших громадських місцях з 00-00  ночі до 4-00 години ранку окрім слідування до укриття під час повітряної тривоги.

За порушення комендантської години до порушників може бути застосована адміністративна відповідальність у вигляді штрафу з подальшим примусовим видворенням з України та застосуванням заборони в’їзду на 3 роки.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, що переміщення територією України в період  дії «Комендантської години» з 00-00  ночі до 4-00 години ранку заборонене. Рух транспортних засобів, які не супроводжуються автомобілями Патрульної поліції, або Державної служби охорони, може бути обмежений. Для Вашої зручності враховуйте відповідні обмеження під час планування подорожі.

Курси обміну валютUMAN TRAVEL | Усі права захищенні © 2023