Замовити
дзвінок
Телефон гарячої лінії +38(093)1225050


   HE   EN
+38(097)2978577
+38(093)7009565

Ми Вам зателефонуємо!Паломництво Брацлав


Могила Рабина Натана Штернгарца

Найближчим і найулюбленішим учнем Рабина Нахмана Брацлавського став уродженець Немирова Натан Штернгарц Бен Нафталі Герц. 

Саме Натан Штернгарц розшифрував, записав, упорядкував і надрукував усі праці Рабі Нахмана, зробив величезний внесок у популяризацію хасидизму і навіть став ініціатором щорічного паломництва бреслівських хасидів до могили Рабі Нахмана в Умань напередодні Рош гa-Шана.

Після смерті Рабина Нахмана став його спадкоємцем, учителем і лідером руху хасидів. 

Помер Натан Штернгарц в 1844 році в Брацлаві, де і був похований. Серед могил Старовинного Єврейського кладовища збереглася могила Рабина Натана Штернгарца. 

Могила Натана Штернгарца у Брацлаві для хасидів — це святе місце, вони вірять, що саме тут збудуться всі їх мрії. Філософія даної хасидської релігійної течії полягає в тому, що Цадик (мудрець у перекладі) це посланець Бога на землю, він є святим ще за життя, віруючі дотримуються його настанов, а після смерті Цадик, за повір’ями, спілкується напряму з Богом.

Хасиди вірять, якщо на могилі мудреця попросити Бога про свої заповітні бажання, то Бог обов’язково їх почує.

Могила Натана знаходиться в Брацлаві на скелястому пагорбі, де відкривається дивовижний краєвид на береги Південного Бугу та старий млин, збудований Яном Солітерманом по проекту відомого архітектора Владислава Городецького.

Між камінням високої Замкової гори для легкого доступу людей прокладено 70 дерев’яних сходинок, облаштовані майданчики з зручними поручнями. 

Могила охороняється цілодобово.

Брацлавська релігійна іудейська громада 

ім. Раббі Натана

+38 063 9818990

www.breslev.com.ua

Дізнатись деталі


Курси обміну валютUMAN TRAVEL | Усі права захищенні © 2023