Замовити
дзвінок
Телефон гарячої лінії +38(093)1225050


   HE   EN
+38(097)2978577
+38(093)7009565

Ми Вам зателефонуємо!

ПаломництвоУмань
Брацлав
Гадяч
Меджибіж
Інші святі місця


Паломництво за своєю суттю відрізняється від звичного усім туризму, оскільки є мандрівкою віруючих для відвідування святих для них місць.

Після виникнення в Україні у XVIII столітті хасидизму, який є течією в іудаїзмі, розпочалось відвідування хасидами могил їхніх наставників — цадиків і рабинів. Традиція паломництва на великі свята, як от Рош га-Шана, а також впродовж року до визначних для хасидів місць збереглась до сьогодні. Здійснюючи паломництво, віряни молитвою вшановують пам’ять духовних лідерів та виконують їхні заповіти.

Із кожним роком незалежності України кількість охочих здійснити паломництво серед хасидів лише збільшується. Сьогодні в нашій країні є кілька міст, куди здійснюють поїздки хасиди. Серед найпопулярніших це, звичайно, Умань, куди на святкування іудейського нового року Рош га-Шана щороку на початку осені з’їжджаються до 30 тисяч хасидів.

Також популярними місцями хасидського паломництва в Україні є: Брацлав, де знаходиться могила Рабина Натана Штернгарца; Гадяч — це центр паломництва любавичеських хасидів, або як їх ще називають хабадників — послідовників руху Хабад, який заснував Шнеур Залман; Меджибіж — тут відвідують Меджибізьку синагогу, некрополь на давньому кладовищі, де поховано Баал Шем Тову, послідовника цадика Нахмана.

Також хасиди їдуть до Мукачева, Белза, Бердичева, Садгори.

Паломництво для хасидів — це основоположний принцип їхніх духовних переконань. І в хасидському середовищі побутує переконання про те, що хоч раз у житті вони повинні відвідати могилу духовного наставника.


Курси обміну валютUMAN TRAVEL | Усі права захищенні © 2023