Замовити
дзвінок
Телефон гарячої лінії +38(093)1225050


   HE   EN
+38(097)2978577
+38(093)7009565

Ми Вам зателефонуємо!Посольство США звернулося до паломників, які планують відвідати Умань

Посольство Сполучених Штатів Америки звертається до громадян США, які планують відвідати Умань під час Рош га-Шана.

Шановні громадяни США:

У зв’язку з активними бойовими діями Державний департамент США і надалі рекомендує громадянам США утриматись від подорожей до України. Через війну в Україні в Посольстві США було скорочено штат працівників і обмежено надання консульських послуг. Сподіваємось, що подорожуючі, які вирішать відвідати Україну в цей час, зокрема щорічне паломництво Рош га-Шана в Умані, матимуть безпечну подорож. Водночас, нижче надаємо інформацію для подорожуючих громадян США на випадок надзвичайної ситуації.

Важлива інформація:

Виклик поліції: 102

Виклик швидкої допомоги: 103

Посольство США в Києві, Служба громадян США:

+380 44 521 52 91

kyivacs@state.gov

http://ua.usembassv.gov

Державний департамент США, бюро з консульських справ:

+1-888-407-4747

+1-202-501-4444

Програма реєстрації подорожуючих (Smart Traveler Enrollment Program)

http://step.state. gov 

Оповіщення та рекомендації для подорожуючих: http://travel.state. gov 

Паспортні послуги в Посольстві США в Києві:

Якщо Ви втратили свій паспорт, Вам необхідно звернутись до Посольства США в Києві для отримання нового паспорта.  Прийомні дні з питань оформлення паспортів — перша половина дня з понеділка по четвер. Записатись на прийом можна за цим посиланням http://ua.usembassv.gov/u-s-sitizen-services/passports/

Послуга із заміни втраченого паспорта коштує 165 доларів США. Ви можете сплатити дебетовою карткою або готівкою в гривнях чи доларах в Посольстві. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання щодо оформлення паспортів, будь ласка, звертайтеся за вищезгаданою електронною адресою.

Інші послуги:

У зв’язку з обмеженням штату працівників та з міркувань безпеки, Посольство не надає  особистих послуг в м. Умань, Україна.

Звертаємось з проханням мати напоготові план дій у випадку надзвичайної чи непередбаченої ситуації, який не передбачає допомогу у ряду США. Будь ласка, звертайтесь до Вашої страхової компанії, місцевих лікарень або органів місцевого самоврядування у випадках, які потребують госпіталізації або евакуації.

Посольство Сполучених Штатів Америки звертається з проханням налагодження зв’язків та проханням розповсюдити Служби громадян США

Посольство Сполучених Штатів Америки засвідчує свою повагу Міністерству закордонних справ України та має честь просити Міністерство посприяти налагодженню зв’язку зі службами охорони здоров’я та надзвичайних ситуацій міста Умань перед щорічним паломництвом до могили Ребе Нахмана з нагоди Рош га-Шана.

Щороку тисячі громадян США беруть участь у паломництві, i, хоча у переважної більшості не виникає жодних труднощів під час перебування в Україні, інколи у відвідувачів трапляються екстрені випадки, що пов’язані зі здоров’ям чи безпекою та вимагають втручання місцевої влади.

Посольство буде вдячне, якщо відповідні міністерства України передадуть службам охорони здоров’я та надзвичайних ситуацій міста Умань контактну інформацію Служби громадян США Посольства США разом із проханням повідомити Службу, якщо громадянин США стане жертвою нещасного випадку. Зі Службою громадян США можна зв’язатися за телефоном +380 (44) 521-52-91 a6o за електронною адресою KyivACS@state.gov. Крім того, Посольство звертається з проханням до відповідних українських міністерств надати додану інформаційну брошуру працівникам медичних закладів та служб надзвичайних ситуацій в Умані, які можуть передати дану брошуру громадянам США, що потребують подальшої допомоги.

Посольство Сполучених Штатів Америки користується цією нагодою, щоб поновити Міністерству закордонних справ України запевнення у своїй високій повазі.Курси обміну валютUMAN TRAVEL | Усі права захищенні © 2023