Замовити
дзвінок
Телефон гарячої лінії +38(093)1225050


   HE   EN
+38(097)2978577
+38(093)7009565

Ми Вам зателефонуємо!Правоохоронці зустрілися з рабинам-хасидами, щоб розповісти про заходи безпеки під час паломництва

Правоохоронці провели роз’яснювальну роботу з паломниками, які прибули до Умані на святкування Рош га-Шана, щодо обмежень та заходів безпеки, пов’язаних із воєнним станом.

Про це інформує пресслужба ГУ НП в Черкаській області.

На зустрічі були присутні перший заступник начальника Департаменту — начальник управління публічного порядку Анатолій Серединський, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Сергій Коваленко, начальник Управління превентивної діяльності обласної поліції Михайло Модленко та рабини-хасиди.

З повномасштабним вторгненням країни агресора вимоги до безпеки стали набагато суворішими. Їхня основна мета — забезпечення повноцінної безпеки на території Умані в умовах війни.

“Серед основних — це ретельна перевірка на пунктах пропуску, дотримання комендантської години, перебування на вулицях міста з документами, що посвідчують особу, заборона вживання спиртних напоїв та реагування на сигнали «Повітряна тривога”. Дотримання цих простих правил допоможе паломникам безпечно та без надзвичайних подій відзначити Рош га-Шана”, — наголосив Анатолій Серединський.

Представники єврейської громади висловили подяку українським правоохоронцям за забезпечення безпеки та запевнили, що готові дотримуватись всіх визначених вимог.Курси обміну валютUMAN TRAVEL | Усі права захищенні © 2023